Шановні студенти групи 2-АД!
Розпочався дистанційний тиждень навчання.Розробіть заняття з дидактичною іграшкою для дітей молодшого дошкільного віку.
Приклад заняття:
Тема: «Одягнемо ляльку на прогулянку»
Мета: Фізичний розвиток
Продовжувати розвивати у дітей фізичні можливості , виявляти впевненість у своїй практичній спроможності.
Соціально-моральний
Учити використовувати у грі певну іграшку, використовувати природне, предметне та соціальне середовище. Вчити берегти одяг та одягатись відповідно до сезону. Виховувати у дітей бережливе ставлення до одягу, знати про з чого виготовляють одяг.
Пізнавальний розвиток
Учити орієнтуватися в основних напрямках відносно себе, розвивати увагу.
Мовленнєвий розвиток
Розвивати зв’язну мову, пам’ять, збагачувати словник словами назвами одягу. Вміти правильно вимовляти слова, описувати одяг. Учити називати окремі види одягу , знати професії та людей які виготовляють одяг.
Художньо-естетичний
Продовжувати вчити виявляти елементарні форми естетичного ставлення до свого зовнішнього вигляду.
Креативний
Вчити проявляти можливості в грі.
Хід заняття :
Діти , сьогодні наше заняття пов’язане з одягом людей .Ми з вами поговоримо ,який одяг потрібно одягати в певну пору року. Але перед тим давайте ми з вами пограємо у рухливу гру : «Знайди собі пару» ( Діти стають у коло, грає музика, коли вона закінчується діти повинні знайти собі пару, стати по двоє, той хто залишається без пари виходить з гри ) .
Діти поки ми з вами грали у гру, до нас завітала гостя, давайте ми привітаємось з нею ( Діти вітаються ) Нашу гостю звати лялька Наталочка, вона дізналася, що у нас сьогодні заняття, на якому ми з вами будемо знайомитись із одягом. Наша гостя останнім часом дуже хворіє, тому вона просить вас навчити її правильно одягатись. Для цього
Давайте подивимось на ілюстрації. Ось подивіться у нас на ілюстраціях зображений одяг, давайте ми з вами з’ясуємо
який одяг одяг відповідає чотирьом порам року.
( Розглядання одягу «різні пори року». Діти визначають
одяг, який люди носять відповідно до пори року та погоди ).
- Молодці діти ви гарно і швидко впорались із поставленим завданням. Наша лялька Наталочка багато цікавого та нового дізналася про одяг людей.
- Дітки, ви напевно стомилися , поки відповідали на запитання , тому давайте пограємо в дидактичну гру :
- Молодці діти . Ой подивіться на нашу ляльку – Наталочку, яка вона сумна , давайте запитаємо її , що з нею сталося , чому вона зажурилася.( Вихователь підкладає до вуха ляльку , і робить вигляд , що лялька їй щось шепоче).
Дітки , а давайте щоб наша розповідь стала цікавішою ми пограємось у сюжетну гру :
«Збираємось на прогулянку» . ( Діти разом з вихователем
розприділяють між собою ролі , і самостійно обігрують їх ).
Дітки ви дуже гарно впорались із завданням , і допомогли нашій ляльці – Наталочці одягтися відповідно до сезону . Але на цьому наше з вами заняття не закінчується . Щоб наша лялька стала веселою ми з вами зробимо для неї сукню ( Аплікація « Сукня для ляльки »). Давайте покажемо нашій ляльці , які ми вміємо ліпити гарні сукні , ви будете ліпити , а лялька буде дивитися як ви гарно ліпите. ( Вихователь бере в руки ляльку і ходить поміж столів , поглядає як діти ліплять. А у дітей є силуети сукон і білий аркуш , на який вони повинні приліпити без клею сукню . Це аплікація у вигляді гри ).
- Молодці дітки у вас вийшли такі дуже гарні аплікації суконь наша лялька дуже задоволена всім . Вона дізналася багато цікавого та нового про одяг , вона вам дякує . Але у нас з вами ще одне завдання , це одягнути нашу ляльку і піти з нею на прогулянку . ( Діти одягають ляльку на прогулянку ) . Ось діти і підійшло до закінчення наше заняття . Давайте , ми з вами згадаємо про що ми говорили на занятті .
- А хто був у нас в гостях ?
- А що ми з нею робили ?
– Молодці , дітки . Перш ніж піти гуляти наша лялька залишила вам сюрприз , але що це за сюрприз , ми дізнаємося після завдання , яке ми повинні виконати (логічна вправа : « Знайти сукню » ). Вихователь після завдання пригощає дітей сюрпризом який їм залишила лялька – Наталочка .
Комментариев нет:
Отправить комментарий